Paslaugos

REPREZETACINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

Mes galime sukurti profesionalias ir pritaikytas įmonės ar asmeninės reprezentacinės svetaines. Leiskite mums paversti jūsų idėjas ir viziją į internetinį įvaizdį, kuris įspūdingai atspindės jūsų verslo ar asmeninio projekto esmę.

ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

Mes kuriame modernias, efektyvias ir pritaikytas elektronines parduotuves. Galime jums padėti plėtoti Jūsų internetinį prekybos verslą. Su mūsų pagalba jūs galėsite lengvai pasiekti daugiau klientų ir plėsti savo prekybos galimybes internete. Paversime jūsų prekių ar paslaugų pardavimus sklandžiu ir patraukliu internetiniu procesu.

UNIKALIŲ SPRENDIMŲ KŪRIMAS

Mes specializuojamės kurti išskirtinius ir pritaikytus programinius sprendimus, atitinkančius jūsų specifinius poreikius. Su mūsų komanda jūs galėsite įgyvendinti savo unikalias idėjas ir optimizuoti verslo procesus. Galime sukurti programinį kodą, kuris jums suteiks konkurencinį pranašumą ir galimybę pasiekti savo tikslus efektyviai ir efektingai.

TURINIO VALDYMO SISTEMA (TVS)

TVS - tai sistema skirta patogesniam darbui redaguojant svetainės turinį. TVS naudojimas nereikalauja jokių programavimo žinių. Kurdami svetainės mes galime įdiegti savo sukurtą ir nuolat tobulinamą TVS. Per mūsų TVS galima kurti puslapius, naujienas, galeriją, meniu elementus ir įkelti failus į svetainę.

WEB PROGRAMAVIMO PASLAUGOS

Atliekame programavimo darbus. Dirbame su CSS, JS, HTML, PHP, Prestashop, Laravel

BUHALTERINIŲ INTEGRACIJŲ SPRENDIMAI

Mes kuriame sprendimus, kurie suteikia jums galimybę naudoti buhalterinius procesus efektyviau ir saugiau. Užtikriname, kad jūsų finansiniai duomenys būtų integruoti ir tvarkomi sklandžiai, o jūs galėsite sutelkti dėmesį į verslo augimą. Į Jūsų turimas sistemas galime integruoti buhalterinę apskaitą, pasitelkiant API galimybėmis (sinchronizuoti užsakymų/prekių duomenys). Dirbame su populiariausiomis buhalterinės apskaitos programomis, tokiomis kaip b1.lt , robolabs.lt, rivile.lt ir t.t.

APMOKĖJIMO SISTEMŲ ĮDIEGIMAS

Atsiradus poreikiui priimti pinigus internetu už apmokamas paslaugas ir prekės. Mes galime Jūsų turimoje svetainėje įdiegti Lietuvoje populiariausią mokėjimų priėmimo sistemą PaySera. Pasinaudojus šią sistema įmokas iš naudotojų bus galima surinkti per populiariausius Lietuvos bankus, SMS žinutes, paštą, MAXIMA ir Perlo terminalus.

SMS SISTEMŲ INTEGRACIJA

Mes turime galimybė į svetainę įdiegti SMS informavimų sistemą, kuri leidžia automatiškai, po tam tikrų veiksmų išiųsti SMS žinutę, bet kuriam svetainės vartotojui, vietoj siuntėjo numerio nurodant įmonės pavadinimą. Sistema naudinga daugelyje sričių nuo numerio patvirtinimo iki siuntos sekimo būsenos klientui informavimu.