Klientų zona

Svetainių kūrimas

Kuriame bet kokio pobūdžio internetinės svetaines. Galime sukurti paprastą įmonės reprezentacinę svetainę, taip pat kuriame sudėtingas web sistemas ir elektronines parduotuves.

Turinio valdymo sistema (TVS)

TVS - tai sistema skirta patogesniam darbui redaguojant svetainės turinį. TVS naudojimas nereikalauja jokių programavimo žinių. Kurdami svetainės mes galime įdiegti savo sukurtą ir nuolat tobulinamą TVS. Per mūsų TVS galima kurti puslapius, naujienas, galeriją, meniu elementus ir įkelti failus į svetainę.

Facebook integracija

Kuriame Facebook grupės. Jas galime įterpti į bet kurią svetainės norimą vietą.

HTML, CSS, PHP

Atliekame HTML, CSS ir PHP programavimo darbus.

Dizainų kodavimas

Jūsų turimus dizainerio nupieštus .PSD failus galime paversti į HTML su CSS puslapius.

Apmokėjimo sistemų įdiegimas

Atsiradus poreikiui priimti pinigus internetu už apmokamas paslaugas ir prekės. Mes galime Jūsų turimoje svetainėje įdiegti Lietuvoje populiariausią mokėjimų priėmimo sistemą PaySera. Pasinaudojus šią sistema įmokas iš naudotojų bus galima surinkti per populiariausius Lietuvos bankus, SMS žinutes, paštą, MAXIMA ir Perlo terminalus.

SMS sistemų integracija

Mes turime galimybė į svetainę įdiegti SMS informavimų sistemą, kuri leidžia automatiškai, po tam tikrų veiksmų išiųsti SMS žinutę, bet kuriam svetainės vartotojui, vietoj siuntėjo numerio nurodant įmonės pavadinimą. Sistema naudinga daugelyje sričių nuo numerio patvirtinimo iki siuntos sekimo būsenos klientui informavimu.