Klientų zona

Apie mus

Nuo 2012 metų, užsiimame internetinių svetainių kūrimu ir įvairaus sudėtingumo web projektų realizavimu, galime atlikti visus Jūsų reikalavimus atitinkančius projektus, pradedant nuo paprastų reprezentacinių tinklapių iki sudėtingų web sistemų. Mūsų tikslas ir uždavinys yra greitai, kokybiškai ir sėkmingai atlikti kliento poreikius atitinkantį darbą už prieinamą kainą, kuris neštų nauda ne tik klientui bet ir svetainės lankytojams. Mūsų komanda nuolat tobulėja ir seka internetinių svetainių kūrimo tendencijas, dėl šios priežasties mes galime atsakyti į visus Jūsų rūpimus klausimus. Mes stengiamės įgyvendinti visus klientų norus, dirbame dėl patenkintų klientų ir sėkmingų projektų realizavimu. Mes nesukuriame vien projekto, bet jį palaikome ir sekame. Mes vertiname savo klientus ir siekiame ilgos ir sėkmingos partnerystės. Svetainės kuriame visos Lietuvos klientams.

Mūsų privalumai

 • GREITIS

  Visas paslaugas stengiames atlikti greitai ir numatytu laiku.

 • KOKYBĖ

  Darbai atliekami kokybiškai, lyg būtų atliekami sau.

 • APTARNAVIMAS

  Mes dirbame dėl klientų, dėl to su jais maloniai bendraujame telefonu, SMS žinutėmis ir el.paštu.

 • PRIEINAMA KAINA

  Nesame didelė kompanija, dėl jos galime ir susitarti :)

 • GARANTIJA

  Visiems mūsų sukurtiems projektams yra taikoma garantija

Žvelk giliau...

"Realiame pasaulyje tai neveiks." Šitą išgirstate kaskart, kai pristatote kokią nors naują idėją. Tas "realus pasaulis" atrodo kaip baisiai liūdna vieta gyventi. Tai vieta, kurioje naujos idėjos, naujoviški požiūriai ir neįprastos koncepcijos visada pralaimi. Vieninteliai dalykai, kurie laimi, yra tie, kuriuos žmonės jau žino ir naudoja, net jei tie dalykai yra su trūkumais ar neproduktyvūs.

Žvelk giliau ... Realus pasaulis nėra vieta, tai tik pasiteisinimas. Pasiteisinimas nebandyti nieko nauja. Tu čia nieko dėtas.

Jason Fried, David Heinemeier Hansson